ריהוט

עיצוב דירות קטנות

עיצוב חדרי ילדים עם דלתות פנים בהתאמה אישית

תהליך העיצוב של חדרי ילדים צריך לשלב את כל היבטי העיצוב של חדר הילדים, החל מגוון התאורה בחדר ועד הידית של דלת החדר. דלתות פנים הוא רכיב שאינו זוכה לתשומת לב רבה, אך נחשב לאחד מפריטי העיצוב החשובים ביותר בתהליך העיצוב, ולו לאור שטח הפנים הגדול של הדלת, והשפעתה על האווירה בחדר. כדי להבין את חשיבותה של דלת החדר על העיצוב הכולל, אפשר לדמיין מקרה קיצוני של חדר ילדים מעוצב למשעי, עם דלת עץ מהגוני בגוון חום כהה, או אולי דלת פלסטיק דקה וזולה.

מגוון רחב של דלתות מן המדף, ובהתאמה אישית

העולם של דלתות פנים הוא עולם גדול ומגוון, ומציע שלל עיצובי דלתות לכל מטרה ולכל סגנון עיצוב. אחת המגבלות חדר ילדיםבבחירת דלת פנים לחדרי ילדים היא, שהדלת צריכה להתאים מצד אחד לעיצוב הייחודי של חדר הילדים, אך מצד שני צריכה להתאים גם לחלל הבית המשותף וליתר הדלתות המותקנות בחדרים האחרים. במקרה שבו עוברים תהליך כולל של עיצוב פנים עבור הבית, זהו שיקול שיש לקחת אותו בחשבון, ולמצוא עיצוב שמאפשר גמישות רבה יותר והתאמה מלאה לכל הצרכים. יחד עם זאת, גם במקרה של הזמנת דלת לחדר הילדים באופן ייעודי, עם קצת יצירתיות ניתן לבצע את כל ההתאמות הנדרשות.

ביצוע התאמות בחלקה הפנימי של הדלת

אפשרות אחת, היא להזמין דלת בגוון בהיר ובעיצוב המתאים ליתר הדלתות של חדרי הבית, ולעטר את חלקה הפנימי של הדלת בהתאם לעיצוב של חדר הילדים. כמו כן, ניתן להזמין דלת מתוך מגוון רחב של דלתות פנים, המתאימות לעיצוב הכולל של החלל המשותף בבית, ולבצע התאמה אישית של חלקה הפנימי של הדלת. התאמה אישית זו מבוצעת באמצעות פעולות פשוטות כמו צביעה, הוספת גילופים וטופוגרפיה ייחודית, הוספת מדבקות ייעודיות עם דמויות של גיבוי ילדים וכן הלאה, ולא מחייבת שינויים בחומרי הגלם או במבנה הבסיסי של הדלת.

סיוע של איש מקצוע

בכל מקרה, בכל תהליך של עיצוב, וגם בהיבט של דלתות פנים לחדרי ילדים, כדאי מאוד להיעזר באיש מקצוע, בין במסגרת ליווי צמוד ובין במסגרת ייעוץ חד פעמי, וזאת על מנת להבטיח שהעיצוב הנבחר יתבסס על עקרונות עיצוב מקצועיים, ויענה על צרכי הילד מצד אחד ועל צרכי יתר בני הבית מצד שני.

 

מנהל אתר • November 13, 2016


Previous Post

Next Post