ריהוט

עיצוב דירות קטנות

ספות מעוצבות

ספות מעוצבות – נוחות משולבת אמירה עיצובית

כך תבחרו את הספה הבא שלכם

אם זהו הרגע בו אתם עומדים לרכוש ספות מעוצבות חדשות, כדאי שתיקחו בחשבון מספר אלמנטים חשובים, רק כך תוכלו ליהנות מרכישה בהתאמה מלאה ליכולות שלכם.

• הגדירו תקציב – כדי להישאר ממוקדים ולא להתפזר לכל הכיוונים, נכון להגדיר את התקציב אותו אתם מקדישים למטרה. הגדרת תקציב, היא הסכום המקסימאלי שאתם יכולים להוציא בעבור התענוג החדש וכל שקל מעל יכניס אתכם ל’תסבוכת כלכלית’. זכרו כי המגוון העצום שיש לחנויות השונות להציע לכם, יכול לגרום לכם להוציא סכום שלא חשבתם עליו ולהתפתות לספה היקרה ביותר.

• קחו מידות – על מנת שהרכישה תהייה מדויקת ומותאמת למידות שלכם, עליכם להגיע לחנות עם המידות המדויקות של הספה אחרת אתם עלולים לרכוש ספה לא פרופורציונאלית לשטח הסלון שלכם.

  • בחנו את נוחות הספה – בהגיעכם לחנות וברגע בו התאהבתם נואשות בספה ספציפית, עליכם לשבת עליה ולבחון את הנוחות שיש לה להציע לכם. שימו לב כי על הישיבה להיות ממושכת, משום שלעיתים מה שמרגיש לכם נוח בשנייה הראשונה, הוא לא בהכרח נוח בדקות שלאחר מכן. שימו לב כי מגוון הספות המוצעות למכירה הוא רב ומגוון ובין שלל הספות אתם יכולים למצוא ספות מרשימות ונוחות כאחד.
  • גם לספות שלכם יש מה להגיד

  • שימו לב כי הספה אותה אתם רוכשים משדרת מסר, בין אם היא מעידה על אופייכם ואורח החיים שלכם ובין אם היא מעידה על העדפות העיצוב שלכם וכפועל יוצא על אופייכם. כל ספה שתציבו בסלון הבית תרמז לבאי הבית אודותיכם ואודות איכות חייכם ועל כן חשוב לקחת זאת בחשבון כבר במעמד רכישת הספה.

    לסיכום – בבואכם לרכוש ספה לנוחיותכם ולעיצוב הבית, עליכם לקחת בחשבון פרמטרים רבים ומגוונים ולזכור כי הספה היא שמוסיפה ומעידה על אורח ואיכות חייכם. כל עוד אתם אנשים, שאוהבים שגרה ולא נוטים להחליף ריהוט בכל שנה, שקלו להשקיע בספה אותה אתם רוכשים, כך תוכלו למצוא את מבוקשכם בדיוק המרבי ביותר מבחינת איכות, נוחות ויופי.

ספותספות מעוצבות

morn • August 21, 2018


Previous Post

Next Post