ריהוט

עיצוב דירות קטנות

מיכל הדחה סמוי לשדרוג חדר הרחצה

מה חשוב לדעת לפני בחירת קרמיקה לשירותים

אם אתם צריכים לבחור אריחי קרמיקה לשירותים אתם צריכים לדעת מה מצפה לכם. אם לא תבחרו את האריחים בצורה נכונה יש סיכוי שתתחרטו לאחר מכן כשכבר יהיה מאוחר מידי. זה בדיוק הזמן להבין כיצד בוחרים אריחי קרמיקה לשירותים באופן הנכון היותר, עם כמה דגשים שחשוב שתקבלו.

הקרמיקה צריכה להיות איכותית

לא משנה עד כמה האריחים שמצאתם בחנות אריחי קרמיקה או חנות לעיצוב הבית יהיו מהממים בעיצוב שלהם, כל עוד לא מדובר על אריחי קרמיקה איכותיים יש סיכוי שהבחירה שלכם תתברר כמרה מאוד בהמשך. נכון שאריחי קרמיקה מעוצבים יכולים להקסים אותנו ואפילו לקנות אותנו אך בסופו של דבר כאשר הם יספחו מים הם לא יהיו עמידים, ייאבדו מצבעם ולעתים גם ייסדקו. יכול להיות גם שכל מכה קטנה באריחי הקרמיקה תגרום להם להישבר. לא שווה להשקיע באריחי קרמיקה אלו, כדאי כבר לקנות אריחים איכותיים יותר גם אם הם יהיו יותר יקרים בסופו של דבר.

המחיר לא כולל את ההתקנה                           

אחרי שהבנתם את אחד העקרונות החשובים ביותר לגבי עמידות האריחים, אתם צריכים לזכור עוד דבר אחד חשוב לא פחות: גם אם המחיר של אריחי קרמיקה לשירותים נשמע לכם גבוה אתם צריכים לזכור שהוא לא כולל את ההתקנה. המחיר שתצטרכו לשלם על ההתקנה נע בין 200 ועד 600 שקלים, תלוי כמובן בכמות האריחים. לעתים ההתקנה תהיה יקרה יותר כי יהיה צורך להסיר את האריחים הישנים ולאטום מחד את הקיר. כל הפעולות הללו אמנם יעלו לכם עוד כמה מאות שקלים אך הן חשובות לאיכות ההדבקה של האריחים. לא מומלץ לבצע את ההתקנה לבד בטח לא מתוך ניסיון לחסוך בעלות.

תמיד כדאי לבחור אריחים ספייר

עוד אחד מהטיפים החשובים ביותר לבחירה נכונה של אריחי קרמיקה לשירותים היא לבחור אריחים ספייר. יכול להיות שביום מן הימים אחר האריחים שלכם יישבר, במצב כזה אם יש לכם אריחי קרמיקה ספיר אין לכם ממה לדאוג. אם אין לכם אריחים תצטרכו להגיע לחנות ולבזבז על כך עוד זמן ודלק, וכמובן שהמחיר על אותו אריח יהיה גבוה, אם בכלל הוא עוד נמצא במלאי.

 

קרמיקה לשירותים

מנהל אתר • April 29, 2019


Previous Post

Next Post