ריהוט

עיצוב דירות קטנות

דשא סינטטי לשטחי פנים – מדוע הפך הדשא הסינטטי לפופולארי בעיצוב משרדים?

מעצבי פנים מחפשים כל הזמן אחר חידושים יצירתיים ובשנים האחרונות הם נותנים עדיפות ברורה לדשא סינטטי. הדשא יכול לשמש לעיצוב יוקרתי של חלל הפנים והוא מתאים בעיקר למשרדים ומקומות עבודה.

הנה כמה סיבות שיכולות להסביר כיצד זה קרה:

א. בגלל שאין צורך בהשקיה – דשא סינטטי מטבע הדברים לא דורש שום של סוג תחזוקה, כיסוח, דישון, ריסוס וכמובן השקיה. זהו למעשה הפתרון היחיד שיכול להתאים לחלל פנים מעוצב. במילים אחרות, מי שרוצה לשלב אווירה ירוקה בעיצוב צריך להעדיף את הדשא הסינטטי ולנצל את היתרונות שלו.דשא סינטטי כחלק מעיצוב פנים

ב. בגלל המראהדשא סינטטי משנה לחלוטין את האופי של המשרד וחללי העבודה. הוא מעניק תחושה מיוחדת ומכובדת, מתאים לאזור קבלת הפנים והלובי ויכול לשמש גם לריצוף של חדרי הישיבות, פינות ההמתנה ו כן הלאה. המראה של דשא סינטטי מתכתב עם הדרישות של מעצבי פנים ומתאים לכל סוגי החברות והארגונים.

ג. בגלל העמידות – משרדים הם מקומות שבהם יש תנועה ערה של אנשים ועובדים. הדרך הכי נוחה למנוע שחיקה של הריצוף היא להתקין דשא סינטטי עמיד. הדשא לא דורש טיפול וזריעה מחדש, הוא נעים למגע ואפילו עמיד מפני קור. כל אלו הופכים את הדשא לפתרון סינתטי זמין ורצוי עבור עיצוב משרדים וחללי עבודה בכל רחבי העולם.

יתרון על פני האלטרנטיבות

השוואה בין דשא סינטטי לשטחי פנים לבין פתרונות ריצוף אלטרנטיביים יכולה להסביר כיצד הוא הפך לפופולארי בעיצוב משרדים. בראש ובראשונה, הדשא משתלם יותר מבחינה כלכלית. הוא זול בהשוואה לאריחי גרניט פורצלן וקרמיקה, עמיד יותר בטווח הארוך ומבטיח רושם ראשוני שקשה להתעלם ממנו.

מעבר לכך, ההתקנה של דשא סינטטי במשרדים מתבצעת במהירות. בעלי המשרד לא צריכים לבזבז יום עבודה כי ההתקנה נערכת על ידי אנשי מקצוע וללא פגיעה בעובדים.

מנהל אתר • January 12, 2017


Previous Post

Next Post