ריהוט

עיצוב דירות קטנות

קרמיקה לאמבטיה

אריחי קרמיקה לאמבטיה

אריחי האמבטיה נותנים את הטון העיצובי בחדר הרחצה

אחד האלמנטים העיצוביים בעל מידת ההשפעה הגדולה ביותר על המראה של חדר הרחצה הנו כמובן אריחי האמבטיה. מעבר לאריחי קרמיקה המגיעים בגוונים ובגדלים סטנדרטיים מלבנים בגווני לבן וקרם – תוכלו למצוא כיום בשוק היצע רחב ומגוון של אריחים בצבעים מיוחדים ובצורות מרעננות. החלפה של אריחי קרמיקה לאמבטיה אחת לכמה שנים יכולה להיות דרך נהדרת לחדש ולרענן את מראה חדר הרחצה. כמו כן, תוכלו להקנות לכל אחד מחדרי האמבטיה בבית מראה מעט שונה, וכך להפוך כל חלל לייחודי ואישי יותר גוונים בהירים וסולידיים בעבור חדר הרחצה לאורחים, גוונים צעירים לילדים וכו’.

מה מבדיל בין אריחי הקרמיקה השונים לאמבטיה?

גודל וצורה – אריחי קרמיקה לאמבטיה מגיעים במגוון של צורות וגדלים. אין צורך לחפות את כל הקירות בדיוק באותם אריחים, וניתן כמובן לשחק עם גדלים והרכבים שונים. כך למשל תוכלו לחפות את פנים המקלחת באריחים מלבניים צרים, ואת יתר קירות החלל באריחים מרובעים גדולים.

צבעים והדפסים – אריחי קרמיקה לאמבטיה קיימים כמעט בכל צבע וגוון שתוכלו להעלות על דעתכם. מעבר לאריחים המגיעים עם דוגמא חלקה, קיימים כמובן גם כאלה עם הדפסים בשלל דוגמאות – גיאומטריים, פרחוניים, קלאסיים ועוד.

מרקמים שונים – תוכלו לבחור אריחי קרמיקה לאמבטיה לא רק במרקם חלק, אלא לשלב גם כאלה עם מרקם שונה ומיוחד (מחוספס מעט, מרקם של אבן טבעית). המרקם של האריח משתלב כמובן בקו העיצובי הכללי של החלל, וחשוב להתאים אותו ליתר האלמנטים העיצוביים בחדר.

זקוקים לסיוע בבחירת האריחים? אל תהססו לבקש ייעוץ

לא כל אחד מרגיש בנוח לבחור אריחי קרמיקה לאמבטיה. בעבור חלק מהאנשים מדובר אפילו במשימה מלחיצה של ממש, שכן הם חוששים להשקיע כסף רב ועבודה אשר לבסוף יתגלו בתור טעות עיצובית טראגית. אם גם אתם חשים כי תוכלו להיעזר באיש מקצוע לטובת בחירה נבונה של האריחים לאמבטיה – אל תהססו לעשות זאת. מרבית החברות המשווקות אריחי קרמיקה מציעות גם ייעוץ בתחום העיצוב, וישמחו להציע לכם שילובים מובילים בין אריחים מסוגים שונים. כל זאת, בהתאם לטעם ולהעדפות האישיות שלכם

קרמיקה לאמבטיה

מנהל אתר • June 18, 2017


Previous Post

Next Post